ČASOSTROJ

Příměstský tábor v Boskovicích pro děti od 7 do 12 let.

POŘADATEL: Mgr. Jan Sauer ve spolupráci s TJ Rytmus Boskovice

KDY:
turnus 15. 7. – 19. 7. 2019 (obsazeno) 
turnus 12. 8. – 16. 8. 2019 (obsazeno)

Děti si přebíráme mezi 6:45 až 8:00 a předáváme od 15 do 16:15.

KDE: 
Děti přebíráme i předáváme každý den ve Školičce (budova TJ Rytmus).
Samotný tábor se koná převážně v lesích okolo hradu.

PROGRAM:
Cesty časem nikdy nebyly tak zábavné! Když se do minulosti vydají dvě děti, je o dobrodružství a kopu srandy postaráno.  🙂
Dopoledne jsou pro děti jsou připraveny hry v okolních lesích, které jsou součástí celotáborové hry ČASOSTROJ. Děti při cestě do minulosti potkají nejednu známou osobnost a  zúčastní se několika významných chvil naší historie.
Po obědě a odpoledním „klidu“ buď pokračujeme v celotáborové hře nebo se přesouváme do parku či na hřiště u Školičky, kde si děti mohou vybrat z několika sportů, ale i z relaxační nabídky (malování, deskové hry apod.).
V rámci tábora děti navštíví např. koupaliště Červenka, zámecký park, Pilské údolí a okolní lesy, kde budou s kamarády zažívat mnohá dobrodružství a radost z úspěchu po absolvování připravených her.

CENA:
1500 Kč při platbě do 3. 5. 2019, poté 1700 Kč; sleva 200 Kč pro dětské členy TJ Rytmus (nárok na slevu uveďte v přihlášce do kolonky „Dotazy a připomínky“)
V ceně tábora je pitný režim, vstup na koupaliště, program, kvalifikovaní vedoucí a pojištění storna tábora (viz všeobecné podmínky).
Platba: převodem na základě faktury, která Vám bude zaslána na Vámi zadanou e-mailovou adresu
Oproti minulým letům, se platí zvlášť obědy – v hotovosti na začátku tábora. Za 350 Kč lze dětem dopřát chutné obědy v krásném prostředí restaurace POD ZÁMKEM. Pokud o obědy nemáte zájem, můžete dětem doma připravit krabičky s jídlem, které si v restauraci s ostatními dětmi sní.

CO S SEBOU:
Děti si každý den nosí plastovou láhev s pitím (během dne ji doplňujeme), svačinu, pokrývku hlavy, vhodné oblečení. Náhradní oblečení, pláštěnku i věci na plavání lze uložit v po dobu tábora ve Školičce.

Případné otázky Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 732 358 095 nebo písemně na e-mailové adrese: moudryosel@email.cz.


PŘIHLÁSIT

 


* MNOHALETÉ  ZKUŠENOSTI S POŘÁDÁNÍM TÁBORŮ * VYSOKÁ KVALITA PROGRAMU *
* KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ * SPOKOJENÉ A ŠŤASTNÉ DĚTI *

Pomáháme dětem růst.