ÚŽASŇÁKOVI

Příměstský tábor v Boskovicích pro děti od 7 do 13 let.

KDY:
turnus 15. 7. – 19. 7. 2024 (Obsazeno včetně míst náhradníků) 
turnus 5. 8. – 9. 8. 2024 (Obsazeno včetně míst náhradníků) 

Děti si přebíráme mezi 7:00 až 8:00 a předáváme od 15:00 do 16:00.

KDE:
Děti přebíráme i předáváme každý den v budově, kde sídlí TJ Rytmus (vedle městských lázní).
Samotný tábor se koná převážně v lesích okolo hradu.

PROGRAM:
Pan Úžasňák je superhrdina. A jeho děti jsou po něm. Dokážete i vy být stateční a splnit nebezpečnou misi?
Dopoledne jsou pro děti jsou připraveny hry v okolních lesích, které jsou součástí celotáborové hry ÚŽASŇÁKOVI. Děti čeká řada her a nelehkých úkolů, které by zvládl snad jen superhrdina. Naučí se, že když lidi (a děti jsou taky lidi) táhnou společně za jeden provaz, lze splnit i úkoly, které se z počátku zdají nepřekonatelné.
Po obědě a odpoledním „klidu“ buď pokračujeme v celotáborové hře nebo se přesouváme do parku či na hřiště u školičky, kde si děti mohou vybrat z několika sportů, ale i z relaxační nabídky (malování, karetní hry apod.).
V rámci tábora děti navštíví např. koupaliště Červenka, zámecký park, Pilské údolí a okolní lesy, kde budou s kamarády zažívat mnohá dobrodružství a radost z úspěchu po absolvování připravených her.

CENA:
2 300 Kč při platbě do 26. 4. 2023, poté 2 600 Kč.
V ceně tábora je pitný režim, vstup na koupaliště, program, kvalifikovaní vedoucí a pojištění storna tábora (viz všeobecné podmínky).
Platba: převodem na základě faktury, která Vám bude zaslána na Vámi zadanou e-mailovou adresu
Obědy se platí zvlášť v hotovosti na začátku tábora. Za 400 Kč lze dětem dopřát chutné obědy v restauraci VIVA (děti si mohou jídlo vybrat). Pokud o obědy nemáte zájem, můžete dětem doma připravit krabičky s jídlem, které si v restauraci s ostatními dětmi sní.

CO S SEBOU:
Děti si každý den nosí plastovou láhev s pitím (během dne ji doplňujeme), svačinu, pokrývku hlavy, vhodné oblečení. Náhradní oblečení, pláštěnku i věci na plavání lze uložit po dobu tábora na základně.

Případné otázky Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 732 358 095 nebo písemně na e-mailové adrese: moudryosel@email.cz.


PŘIHLÁSIT


* LETITÉ  ZKUŠENOSTI S POŘÁDÁNÍM TÁBORŮ * VYSOKÁ KVALITA PROGRAMU *
* KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ * SPOKOJENÉ A ŠŤASTNÉ DĚTI *

Pomáháme dětem růst.