MĚSTO ZVÍŘAT

Příměstský tábor v Boskovicích pro děti od 7 do 13 let.

KDY:
turnus 22. 7. – 26. 7. 2024  (Obsazeno včetně míst náhradníků) 
turnus 12. 8. – 16. 8. 2024  (Obsazeno. Je možné se přihlásit jako náhradník. „Náhradník“ prosím napište do poznámky, abychom věděli, že jste si toho vědomi.)

Děti si přebíráme mezi 7:00 až 8:00 a předáváme od 15:00 do 16:00.

KDE: 
Děti přebíráme i předáváme každý den v budově, kde sídlí TJ Rytmus (vedle městských lázní).
Samotný tábor se koná převážně v lesích okolo hradu.

PROGRAM:
Jít za svým snem není vždycky jednoduché. Občas člověk (nebo zaječice) potřebuje povzbudit, aby našel sílu jít dál. I k tomu máme přátele.
Dopoledne jsou pro děti jsou připraveny hry v okolních lesích, které jsou součástí celotáborové hry MĚSTO ZVÍŘAT. Děti budou řešit tu lehčí tu těžší úkoly, nenásilně se učit spolupráci a zvládnout tak i výzvy, na které jeden člověk (nebo zaječice) ne vždy sám stačí. Děti čeká příběh plný dobrodružství o opravdovém přátelství a jednom splněném snu.
Po obědě a odpoledním „klidu“ buď pokračujeme v celotáborové hře nebo se přesouváme do parku či na hřiště u školičky, kde si děti mohou vybrat z několika sportů, ale i z relaxační nabídky (malování, karetní hry apod.).
V rámci tábora děti navštíví např. koupaliště Červenka, zámecký park, zámecký park, Pilské údolí a okolní lesy, kde budou s kamarády zažívat mnohá dobrodružství a radost z úspěchu po absolvování připravených her.

CENA:
2 300 Kč při platbě do 26. 4. 2024, poté 2 600 Kč.
V ceně tábora je pitný režim, vstup na koupaliště, program, kvalifikovaní vedoucí a pojištění storna tábora (viz všeobecné podmínky).
Platba: převodem na základě faktury, která Vám bude zaslána na zadanou e-mailovou adresu v přihlášce.
Obědy se platí zvlášť v hotovosti na začátku tábora. Za 400 Kč lze dětem dopřát chutné obědy v restauraci VIVA (děti si mohou jídlo vybrat). Pokud o obědy nemáte zájem, můžete dětem doma připravit krabičky s jídlem, které si v restauraci s ostatními dětmi sní.

CO S SEBOU:
Děti si každý den nosí plastovou láhev s pitím (během dne ji doplňujeme), svačinu, pokrývku hlavy, vhodné oblečení. Náhradní oblečení, pláštěnku i věci na plavání lze uložit po dobu tábora na základně.

Případné otázky Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 732 358 095 nebo písemně na e-mailové adrese: moudryosel@email.cz.


PŘIHLÁSIT


* LETITÉ  ZKUŠENOSTI S POŘÁDÁNÍM TÁBORŮ * VYSOKÁ KVALITA PROGRAMU *
* KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ * SPOKOJENÉ A ŠŤASTNÉ DĚTI *

Pomáháme dětem růst.