VÝTVARNÉ LÉTO

 

Příměstský tábor v Boskovicích pro děti od 8 do 14 let (kapacita 14 dětí)

 

12. 8. – 16. 8. 2024 od 10 do 16 hodin  Obsazeno (Je možné se přihlásit pouze jako náhradník, což uveďte v poznámce.)

KDE: 

ZUŠ Boskovice

PROGRAM:

Letos už 10. ročník výtvarného tábora pro děti, který nabízí možnost prozkoumat si pestrý svět výtvarného tvoření. Letos zacílí na svět přírody. Děti si vyzkouší tvořit za pomocí všech smyslů a oblíbených známých i méně známých výtvarných technik. V dobrém počasí se bude co nejvíce tvořit venku, učit se dívat a zaznamenávat okolní svět v pohybu i v jeho klidu. Tábor je určený pro všechny, kteří rádi tvoří a zároveň mají vztah k přírodě. To o sobě rozhodně můžou říct i Gabriela Sauer Kolčavová a Johanka Drlíková, které děti celým táborem provedou. Jako tradičně tábor zakončí společná výstavka všech prací, které během týdne vzniknou.

CENA:

2 500 Kč při platbě do 26. 4. 2024, poté 2 800 .
V ceně tábora je pitný režim, kvalitní program, kvalifikovaní vedoucí a pojištění storna tábora (viz všeobecné podmínky).
Platba: převodem na základě faktury, která Vám bude zaslána na Vámi zadanou e-mailovou adresu
Obědy se platí zvlášť v hotovosti na začátku tábora. Za 400 Kč (za turnus) lze dětem dopřát poloviční obědy v restauraci VIVA (děti si mohou jídlo vybrat). Pokud o obědy nemáte zájem, můžete dětem doma připravit krabičky s jídlem, které si v restauraci s ostatními dětmi sní.

Více informací na emailu lektorky: gabykolcavova@gmail.com

PŘIHLÁSIT

* LETITÉ  ZKUŠENOSTI S POŘÁDÁNÍM TÁBORŮ * VYSOKÁ KVALITA PROGRAMU *
* KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ * SPOKOJENÉ A ŠŤASTNÉ DĚTI *

Pomáháme dětem růst