CESTA DO FANTAZIE

Příměstský tábor v Boskovicích pro děti od 7 do 12 let.

POŘADATEL: Mgr. Jan Sauer ve spolupráci s TJ Rytmus Boskovice

KDY:
turnus 6. 7. – 10. 7. 2020  Ano, začínáme v pondělí, i když je státní svátek. (5 volných míst)
turnus 3. 8. – 7. 8. 2020 (obsazeno – na tento turnus je možné se nahlásit jen jako náhradník)

Děti si přebíráme mezi 7:00 až 8:00 a předáváme od 15:00 do 16:00.

KDE: 
Děti přebíráme i předáváme každý den ve Školičce (budova TJ Rytmus).
Samotný tábor se koná převážně v lesích okolo hradu.

PROGRAM:
Věděli jste, že fantazie je skutečnou zemí? Na mapě ji opravdu nenajdete, ale s námi tuhle podivuhodnou zemi navštívíte. 
Dopoledne jsou pro děti jsou připraveny hry v okolních lesích, které jsou součástí celotáborové hry CESTA DO FANTAZIE. Každý den děti navštíví zemi Fantazii a budou se snažit plnit úkoly a projít tak nástrahami této kouzelné země.
Po obědě a odpoledním „klidu“ buď pokračujeme v celotáborové hře nebo se přesouváme do parku či na hřiště, kde si děti mohou vybrat z několika sportů, ale i z relaxační nabídky (malování, deskové hry apod.).
V rámci tábora děti navštíví např. koupaliště Červenka, zámecký park, Pilské údolí a okolní lesy, kde budou s kamarády zažívat mnohá dobrodružství a radost z úspěchu po absolvování připravených her.

CENA:
1700 Kč při platbě do 1. 5. 2020, poté 1900 Kč; sleva 200 Kč pro dětské členy TJ Rytmus (nárok na slevu uveďte v přihlášce do kolonky „Dotazy a připomínky“)
V ceně tábora je pitný režim, vstup na koupaliště, program, kvalifikovaní vedoucí a pojištění storna tábora (viz všeobecné podmínky).
Platba: převodem na základě faktury, která Vám bude zaslána na Vámi zadanou e-mailovou adresu
Obědy se platí zvlášť v hotovosti na začátku tábora. Za 300 Kč lze dětem dopřát chutné obědy v restauraci VIVA (děti si mohou jídlo vybrat). Pokud o obědy nemáte zájem, můžete dětem doma připravit krabičky s jídlem, které si v restauraci s ostatními dětmi sní.

CO S SEBOU:
Děti si každý den nosí plastovou láhev s pitím (během dne ji doplňujeme), svačinu, pokrývku hlavy, vhodné oblečení. Náhradní oblečení, pláštěnku i věci na plavání lze uložit v po dobu tábora ve Školičce.

Případné otázky Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 732 358 095 nebo písemně na e-mailové adrese: moudryosel@email.cz.

PŘIHLÁSIT


* MNOHALETÉ  ZKUŠENOSTI S POŘÁDÁNÍM TÁBORŮ * VYSOKÁ KVALITA PROGRAMU *
* KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ * SPOKOJENÉ A ŠŤASTNÉ DĚTI *

Pomáháme dětem růst.